Jdi na obsah Jdi na menu
 

 kubisova1.jpg

 Zpěvačka Marta Kubišová vystoupí na statku Bernard. Foto: Tomáš Lébr

KRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Legenda české kulturní scény Marta Kubišová přijede 12. července na statek Bernard v Královském Poříčí. Publikum se může od 19 hodin těšit na její úspěšný recitál ´S nebývalou ochotou´, který bývá na prknech jejího domovského Divadla Ungelt vždy beznadějně vyprodán. Program slibuje známé hity, jako je například Hej Jude, Dobrodružství s Bohem Panem nebo Magdalena. „V rámci vystoupení zazní jednak její nejznámější a nejžádanější hity, ale také i několik novinek, které byly nahrány na Zlatou kolekci Marty Kubišové s názvem Vyznání. A možná dojde i na ukázku ze zbrusu nového komorního muzikálu Touha jménem Einodis,“ uvedl provozní ředitel pražského Divadla Ungelt Jiří Pritz.

Marta Kubišová zavítala na Sokolovsko naposledy před zhruba dvěma lety. „Tím, že moje návštěvy v tomto regionu nejsou časté, tak pokaždé cítím, že jsem tu opravdu vítána,“ pověděla zpěvačka. „Kolegové, kteří už statek Bernard znají, mi místo patřičně vychválili, takže jsem zvědavá a na vystoupení se těším,“ svěřila se Kubišová.

Skvělý hudební program si posluchači vychutnají pod širým nebem v komorním prostředí historického statku. „Přijďte si společně prožít ojedinělé vystoupení Marty Kubišové v Karlovarském kraji,“ láká veřejnost jednatel statku Bernard Miroslav Makovička.

Královské Poříčí během léta přivítá i další hudební legendu, a to stálici českého folku Františka Nedvěda. Zpěvák, který stál u zrodu kapely Brontosauři a dlouhá léta působil ve Spirituál kvintetu, se na Bernardu představí 16. srpna za doprovodu kapely Tie break, jejímž členem je také jeho syn Vojta. Začátek koncertu je v 19 hodin. 

Jelikož je kapacita nádvoří omezena, neměli by zájemci s nákupem vstupenek otálet. Lístky na obě vystoupení jsou již k dostání v předprodeji v infocentru na statku Bernard a sokolovské restauraci New York Diner v ulici Maxima Gorkého 280 (bývalá vinárna U Kloce). 

Vstupenky lze pořídit i prostřednictvím internetového e-shopu na adrese www.eshop.statek-bernard.cz.