Jdi na obsah Jdi na menu
 

 motorky1.jpg

 Motorky, které dokáží uchvátit, budou k vidění u statku Bernard.

KRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Stovky nablýskaných silných strojů budou v sobotu 28. září k vidění na parkovišti u statku Bernard v Královském Poříčí. U příležitosti ukončení sezóny si zde dávají sraz motorkáři nejen z Karlovarského kraje. Vyjíždět budou v 10 hodin z parkoviště Globus v Jenišově a společně si užijí spanilou jízdu, která povede přes Bečov nad Teplou, Horní Slavkov, Loket a Sokolov. 

„Předpokládaný příjezd kolony ke statku bude pravděpodobně okolo jedenácté hodiny. Proto, pokud chcete vidět co nejvíce motorek, přijďte nejpozději do dvanácti hodin,“ vzkázal všem milovníkům nadupaných strojů jednatel statku Bernard Miroslav Makovička. Na nádvoří bude motorkářům, ale i všem ostatním, hrát rocková kapela a kdo bude chtít, může se tu posilnit před další jízdou. Vstupné na akci je zdarma.

Uzavírání sezóny je pro milovníky silných mašin velkým svátkem. Svědčí o tom obrovská účast motorkářů na těchto podzimních srazech. Třeba loni bylo možné v Královském Poříčí napočítat až osm set motorek. Tuto tradici v regionu úspěšně buduje karlovarský klub Lion Bikers.