Jdi na obsah Jdi na menu
 

neckar1.jpg

Letní koncert Václava Neckáře. Fotokoláž: Statek Bernard

KRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Na výjimečný koncert české hudební legendy Václava Neckáře se skupinou Bacily zve v pátek 21. srpna 2015 Statek Bernard v Královském Poříčí. Muzikant, který oslovuje posluchače napříč generacemi, zde vystoupí pod otevřeným nebem od 19 hodin. Publikum se dočká známých hitovek i starých dobrých šlágrů. Chybět nebudou ani písničky z nejnovějšího alba Mezi svými, které vyšlo koncem minulého roku. 

„Na vystoupení této nestárnoucí hvězdy české pop music se osobně velice těším. Myslím si totiž, že právě tento druh muziky se do komorního prostředí historického nádvoří Statku Bernard výborně hodí. Letní koncert Václava Neckáře bude jistě skvělým zážitkem pro všechny jeho fanoušky,“ prohlásil jednatel Statku Bernard Miroslav Makovička.

Václav Neckář dokázal v posledních letech neuvěřitelným způsobem navázat na svou zářivou kariéru a vydat dvě skvělá alba. „Kdo si hudební vystoupení tohoto populárního zpěváka v Královském Poříčí nechce nechat ujít, měl by si včas koupit vstupenku, jelikož kapacita nádvoří je omezena. Předprodej již běží a lístky jsou k dostání v infocentru na Bernardu nebo na e-shopu Statku,“ připomenul Miroslav Makovička.

Cena vstupenky v předprodeji činí 330 korun, na místě pak 380 korun. Děti ve věku od 6 do 12 let platí 150 korun, mladší děti mají vstup zdarma.

Během koncertu bude v areálu k dispozici občerstvení. Sedačky nejsou očíslované, návštěvníci si tak mohou sednout, kam budou chtít.

Podrobnější informace o chystaném vystoupení lze získat na adrese vlkova@statek-bernard.cz nebo na telefonním čísle 608 434 490.