Jdi na obsah Jdi na menu
 

Z měst a obcí

Příspěvky

Pomoc v nouzi vyšle na tuningový sraz svého Trabi maskota

18. 6. 2014

trabi2.jpgKRÁSNO - Mezi nablýskané a vytuněné káry si to v sobotu 12. července 2014 namíří stařičký veterán z roku 1982 zelený Trabant 601. Na startovní dráhu tuningového srazu na letišti v Krásně na Sokolovsku ho vyšle nezisková organizace Pomoc v nouzi.

 

Klobouky pro továrníka Seebohma zazáří na módní přehlídce

16. 5. 2014

bernhard-seebohm1.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ – Soutěž o nejkrásnější klobouk vyhlásil statek Bernard v Královském Poříčí. Zapojit se do ní mohou žáci základních škol z celého Karlovarského kraje.

 

Výluka omezí dopravu, místo vlaků vyjedou autobusy

1. 5. 2014

vyluka2.jpgSOKOLOV/KRASLICE – Celých třicet dnů potrvá nepřetržitá výluka drážní osobní dopravy na trati Sokolov – Kraslice. Avizované dopravní omezení je naplánované na období od 5. května do 3. června.

 

Starý zajatecký hřbitov se dočká důstojné úpravy

8. 4. 2014

mauzoleum5.jpgJINDŘICHOVICE – Důstojné úpravy se dočká lesní hřbitov u Jindřichovic, kde se za 1. světové války nacházel tábor zejména srbských, ale i ruských a italských zajatců. Dnes pietní místo připomíná jen několik starých náhrobků, kříže a betonové sloupky.

 

Pacienti měli zlatou svatbu v léčebně

3. 4. 2014

mouckovi-2b.jpgDOLNÍ RYCHNOV - Zlatou svatbu oslavili v léčebně v Dolním Rychnově hospitalizovaní pacienti Jana a Jaromír Moučkovi. Oslavu uspořádala rodina ve spolupráci se zaměstnanci Domu ošetřovatelské péče.

 

Průmyslový odkaz může být výhodou při rozvoji turismu

15. 3. 2014

shiftx2.jpgSOKOLOVSKO - Sokolovský region má velký potenciál pro rozvoj cestovního ruchu. Takový je jeden ze závěrů mezinárodního semináře s názvem Marketing inovativních produktů průmyslového dědictví, který uspořádal Mikroregion Sokolov - východ v rámci projektu SHIFT-X.

 

Masopustní rej na Bernardu doprovodí zabijačkové hody

23. 2. 2014

masopust2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Nezaměnitelná atmosféra masopustních rejů zavládne v sobotu 1. března v Královském Poříčí. Lidé si podle tradice dopřejí čas hodování a bujarého veselí, které je obdobím hojnosti mezi dvěma postními dobami.

 

Taťána Kuchařová a Jan Onder zatančili klientům léčebny

18. 2. 2014

tatana2.jpgDOLNÍ RYCHNOV - Taneční pár z televizní soutěže StarDance, nejkrásnější žena světa roku 2006 Taťána Kuchařová a sokolovský tanečník Jan Onder, navštívil klienty léčebny Dům ošetřovatelské péče a Domova pro seniory Vila Maria v Dolním Rychnově.  

 

Podnikatelské inkubátory podporují vznik nových živností

22. 1. 2014

svice2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Začít samostatně podnikat není jednoduché. Živnostník musí přemýšlet, kde vezme na počáteční investice a z čeho pořídí materiál a další vybavení. Když ale může převzít zavedený obchod se zařízenou dílnou a extra zvýhodněným nájmem, je podnikatelský start přece jenom jednodušší.

 

Turistická ubytovna zvyšuje komfort pro vozíčkáře

18. 1. 2014

predavani-hotove-zakazky_web2.jpgNEBANICE – Vyšším komfortem se může pochlubit turistická ubytovna v Nebanicích na Chebsku. Novinkou je bezbariérový přístup k sociálním zařízením.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13

následující »