Jdi na obsah Jdi na menu
 

Z měst a obcí

Příspěvky

Starosta Michal Skýba zdolává na kole vrcholky Krušných hor

21. 9. 2014

skyba2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Poznávání krás našeho kraje a zdolávání vrcholků Krušných hor. To je záliba, které se ve volném čase oddává starosta Královského Poříčí Michal Skýba

 

Karlovarská lékařka dosáhla na stupně vítězů

13. 9. 2014

sportovkyne2.jpgKARLOVY VARY - Vedoucí gastroenteroložka Nemocnice v Karlových Varech Blanka Zbořilová Pazdiorová si připsala na své konto skutečně fenomenální úspěch, když obsadila druhou příčku na nejtěžším českém ultratrailu dvojic Beskydská sedmička.

 

Vesnicí Karlovarského kraje roku 2014 se stal Dolní Žandov

25. 8. 2014

dolni-zandov-2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Vítězem krajského kola soutěže Vesnice roku se stala obec Dolní Žandov na Chebsku. Získala tak Zlatou stuhu a postupuje do celostátního kola soutěže.

 

Odsouzení zvelebili vycházkovou stezku v Kynšperku nad Ohří

29. 7. 2014

stezka_odsouzeni3.jpgKYNŠPERK NAD OHŘÍ – Důkladných úprav o očisty se dočkala s příchodem léta naučná stezka v Kynšperku nad Ohří. Do úklidových prací a oprav se tu již na jaře pustila parta deseti odsouzených z nedaleké věznice.

 

Den Ohře potěší přátele řeky i milovníky dobrého piva

24. 7. 2014

zajic2.jpgKYNŠPERK NAD OHŘÍ - Sobotu plnou zábavy, muziky, tance a dobrého piva si užijí návštěvníci tradičního Dne Ohře v Kynšperku nad Ohří. Ani letos nebude chybět oblíbený vodácký závod, prohlídky pro veřejnost na přehradě Horka či hudební večer s country muzikou.

 

Kraj buduje cyklostezku z Doubí ke Svatošským skalám

16. 7. 2014

kladivka2.jpgSVATOŠSKÉ SKÁLY/DOUBÍ - Příjemnější a bezpečnou trasu mohou v budoucnu zvolit cyklisté projíždějící z karlovarského Doubí až k hojně navštěvovaným Svatošským skalám. Místo průjezdu frekventovanou silnicí je nyní čeká přírodní terén podél břehu řeky Ohře.

 

Trabi maskot sprintoval a vysloužil neziskovce finanční dar

14. 7. 2014

trabi5.jpgKRÁSNO – Závodnickou premiéru má zdárně za sebou Trabi maskot obecně prospěšné společnosti Pomoc v nouzi. Neziskovka ho v sobotu vyslala na tuningový sraz na letišti v Krásně, aby si zde slavný bakelitový automobil z NDR našel vhodného soupeře a střihl si s ním ostrý sprint.

 

Pomoc v nouzi vyšle na tuningový sraz svého Trabi maskota

18. 6. 2014

trabi2.jpgKRÁSNO - Mezi nablýskané a vytuněné káry si to v sobotu 12. července 2014 namíří stařičký veterán z roku 1982 zelený Trabant 601. Na startovní dráhu tuningového srazu na letišti v Krásně na Sokolovsku ho vyšle nezisková organizace Pomoc v nouzi.

 

Klobouky pro továrníka Seebohma zazáří na módní přehlídce

16. 5. 2014

bernhard-seebohm1.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ – Soutěž o nejkrásnější klobouk vyhlásil statek Bernard v Královském Poříčí. Zapojit se do ní mohou žáci základních škol z celého Karlovarského kraje.

 

Výluka omezí dopravu, místo vlaků vyjedou autobusy

1. 5. 2014

vyluka2.jpgSOKOLOV/KRASLICE – Celých třicet dnů potrvá nepřetržitá výluka drážní osobní dopravy na trati Sokolov – Kraslice. Avizované dopravní omezení je naplánované na období od 5. května do 3. června.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13

následující »