Jdi na obsah Jdi na menu
 

Z měst a obcí

Příspěvky

Čokoládové delikatesy šly při otevření dílen rychle na odbyt

11. 10. 2014

coko11.jpgKYNŠPERK NAD OHŘÍ - Čokoládové pochoutky, medovníky, lanýže, pralinky nebo čokoládová lízátka začala vyrábět sociální firma ČoKy, o.p.s. v Kynšperku nad Ohří.

 

Značka ´Original product of Sokolovsko´ garantuje kvalitu

29. 9. 2014

vyhlaseni2.jpgSOKOLOVSKO - Pět regionálních výrobců se může od letošního léta pyšnit regionální značkou Original product of Sokolovsko. Jejich produkty dostaly certifikát, který je garancí, že právě ten jejich konkrétní výrobek byl zhotovený z kvalitních materiálů, postupy šetrnými k životnímu prostředí a pochází přímo ze Sokolovska.

 

Pohodová jízda na motorce mi přináší relax, říká starosta Bouda

24. 9. 2014

bouda_motorkar2.jpgBŘEZOVÁ – Celou řadu vizí a plánů do budoucna má město Březová. V oblasti rozvoje cestovního ruchu chce zejména dokončit přestavbu bývalého kulturního domu, kde by měla vzniknout expozice historie a současnosti elektrárny Tisová.

 

Starosta Michal Skýba zdolává na kole vrcholky Krušných hor

21. 9. 2014

skyba2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Poznávání krás našeho kraje a zdolávání vrcholků Krušných hor. To je záliba, které se ve volném čase oddává starosta Královského Poříčí Michal Skýba

 

Karlovarská lékařka dosáhla na stupně vítězů

13. 9. 2014

sportovkyne2.jpgKARLOVY VARY - Vedoucí gastroenteroložka Nemocnice v Karlových Varech Blanka Zbořilová Pazdiorová si připsala na své konto skutečně fenomenální úspěch, když obsadila druhou příčku na nejtěžším českém ultratrailu dvojic Beskydská sedmička.

 

Vesnicí Karlovarského kraje roku 2014 se stal Dolní Žandov

25. 8. 2014

dolni-zandov-2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Vítězem krajského kola soutěže Vesnice roku se stala obec Dolní Žandov na Chebsku. Získala tak Zlatou stuhu a postupuje do celostátního kola soutěže.

 

Odsouzení zvelebili vycházkovou stezku v Kynšperku nad Ohří

29. 7. 2014

stezka_odsouzeni3.jpgKYNŠPERK NAD OHŘÍ – Důkladných úprav o očisty se dočkala s příchodem léta naučná stezka v Kynšperku nad Ohří. Do úklidových prací a oprav se tu již na jaře pustila parta deseti odsouzených z nedaleké věznice.

 

Den Ohře potěší přátele řeky i milovníky dobrého piva

24. 7. 2014

zajic2.jpgKYNŠPERK NAD OHŘÍ - Sobotu plnou zábavy, muziky, tance a dobrého piva si užijí návštěvníci tradičního Dne Ohře v Kynšperku nad Ohří. Ani letos nebude chybět oblíbený vodácký závod, prohlídky pro veřejnost na přehradě Horka či hudební večer s country muzikou.

 

Kraj buduje cyklostezku z Doubí ke Svatošským skalám

16. 7. 2014

kladivka2.jpgSVATOŠSKÉ SKÁLY/DOUBÍ - Příjemnější a bezpečnou trasu mohou v budoucnu zvolit cyklisté projíždějící z karlovarského Doubí až k hojně navštěvovaným Svatošským skalám. Místo průjezdu frekventovanou silnicí je nyní čeká přírodní terén podél břehu řeky Ohře.

 

Trabi maskot sprintoval a vysloužil neziskovce finanční dar

14. 7. 2014

trabi5.jpgKRÁSNO – Závodnickou premiéru má zdárně za sebou Trabi maskot obecně prospěšné společnosti Pomoc v nouzi. Neziskovka ho v sobotu vyslala na tuningový sraz na letišti v Krásně, aby si zde slavný bakelitový automobil z NDR našel vhodného soupeře a střihl si s ním ostrý sprint.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13

následující »