Jdi na obsah Jdi na menu
 

vlek1.jpg

Sjezdovky skýtají ideální podmínky pro zimní sporty. Foto: F. Majkus

BOŽÍ DAR - Skiareál Boží Dar - Neklid na Karlovarsku nabízí perfektní podmínky pro lyžování a snowboarding. Na širokých upravených sjezdovkách aktuálně leží přes 70 centimetrů přírodního sněhu. V provozu jsou zde všechny vleky a lyžuje se zcela bez front. V kombinaci s výbornou předpovědí počasí tedy čeká lyžaře skvělý víkend.

V sobotu 21. ledna se odehraje oficiální otevření snowparku Neklid a oslava světového snowboardového dne. V upraveném snowparku s mnoha překážkami bude na programu malý závod o věcné ceny.

V neděli 22. ledna se na sjezdovce Karásek I, v horní části po levé straně (pod chatou Neklid) uskuteční závod předžáků v obřím slalomu. Lyžaři v těchto místech musí počítat se zúženým průjezdem a s drobnými omezeními. Vlek Malá poma (E) nebude v neděli pro veřejnost přístupný.   

„Nabitý víkendový program a slunečné počasí přímo vybízí k návštěvě hor. Přijeďte si dobře zalyžovat či se jen pokochat divácky atraktivním programem ve snowparku a nasát trochu horského slunce,“ zve širokou veřejnost Filip Majkus ze Skiareálu Boží Dar – Neklid.