Jdi na obsah Jdi na menu
 

  vyluka1.jpg

 Výluka na trati Sokolov - Kraslice potrvá od 5. května do 3. června.

SOKOLOV/KRASLICE – Celých třicet dnů potrvá nepřetržitá výluka drážní osobní dopravy na trati Sokolov – Kraslice. Cestující se tak musejí připravit na tradiční scénář, kdy vlakové spoje nahradí autobusy, které se budou řídit platným jízdním řádem. Avizované dopravní omezení je naplánované na období od 5. května do 3. června.

Autobusy budou jezdit po dvou objízdných trasách. Přímý vůz pojede ze Sokolova přes Svatavu (ulice Pohraniční stráže – ČSA – U Přádelny – Sadová)*, Boučí, Oloví do Kraslic a zpět. Zastávkový autobus bude navíc zajíždět do Josefova, Krajkové a Rotavy. Cestující však musejí počítat s tím, že během výluky bude omezena přeprava osob na invalidním vozíku, dále pak jízdních kol a kočárků. Vždy bude záležet na kapacitě daného autobusového spoje.

Důvodem výluky jsou opravné a udržovacích práce na silniční a železniční infrastruktuře. „Dopravce GW Train Regio se omlouvá za případné komplikace, které by mohly v období této výluky při cestování vzniknout. Především pak za případná zpoždění ve výchozích, cílových nebo přestupních stanicích a zastávkách, respektive stanovištích náhradní autobusové dopravy,“ uvedl Pavel Raška z dopravní společnosti GW Train Regio.

* týká se pouze vybraných spojů