Jdi na obsah Jdi na menu
 

plakat_brezova1.jpg

BŘEZOVÁ – V sobotu 1. září 2018 proběhne 3. slavnostní vernisáž putovní výstavy s názvem „Průmysl se představuje veřejnosti“, která se uskuteční v Březové a bude součástí celodenního programu události s názvem „Za poklady Slavkovského lesa“ vzniklé v rámci projektu InduCult2.0.

Celá akce, jíž pořadateli jsou Město Březová a Krajské sdružení MAS Karlovarského kraje, z. s., se uskuteční v areálu Kulturního domu a Multifunkčního centra Březová v sobotu 1. září 2018 od 13 hodin. Její součástí bude odpolední zábavný program pro rodiny s dětmi, již zmíněná vernisáž výstavy (doplněná o přednášku Ing. Michala Runda), a večerní hudební program regionálních kapel, konkrétně rockových skupin Coda a Uriah Heep Revival.

Samotná vernisáž putovní výstavy bude zahájena v malém sále kulturního domu v 16 hodin, na ní naváže svým zajímavým povídáním Ing. Michal Rund, a to konkrétně na téma proměny krajiny během vývoje regionálního průmyslu od historie až po současnost. Při vernisáži bude připraveno malé občerstvení v podobě rautu.

prumysl1.jpg