Jdi na obsah Jdi na menu
 

andele---kniha1.jpg

KRASLICE – Na křest svého nového románu „Andělé usínají v New Yorku“ zve ve středu 26. září regionální autor Milan Hloušek. Slavnostní uvedení knižní novinky se uskuteční od 17 hodin v prostorech Kraslického Šneka (bývalé kino). Na programu bude nejen povídání o knihách, ale i hudební vystoupení karlovarské skupiny Bád Boys. Vstup na akci je zdarma. Součástí večera bude také autogramiáda a možná se objeví i andělé.

„Prosím, přijměte pozvání na pohodové setkání, kde vám povím o tom, jak román vznikal a o čem vlastně pojednává. Kdo sleduje moji tvorbu, tak již ví, že se jedná o pokračování Letních dnů bez konce. Dále mohu prozradit, že se část děje opět odehrává v prostředí Kraslic a Krušných hor. Vedle toho příběh zavede hrdiny do žhavého Španělska, Portugalska a nově i za oceán, do města, které nikdy nespí,“ říká o svém díle Milan Hloušek.

„Důvodem, proč na akci zahrají zrovna Bád Boys, je ten, že tato kapela umí navodit veselou atmosféru a svými chytlavými písničkami dokáže pobavit všechny bez rozdílu věku,“ podotýká autor.

Na místě bude v prodeji nejen nová kniha, ale i první díl. Obě publikace jsou aktuálně k dostání v kraslickém infocentru. Novinku si zájemci mohou zakoupit i v sokolovském květinářství Pampeliška.

„Závěrem bych rád poděkoval provozovatelům Kraslického šneka, že v jejich zařízení budu moci uspořádat křest nové knihy a zároveň se potkat s příznivci regionální literatury. Těším se na Vás,“ vzkazuje Hloušek.

Autorská čtení plánuje autor i v dalších městech. Již ve středu 3. října zavítá do Rotavy, kde bude od 17 hodin besedovat s návštěvníky městské knihovny. O tři týdny později, tedy ve středu 24. října, bude od 18 hodin vyprávět čtenářům v Městské knihovně Sokolov. Zajímavou událostí bude také opakovaný křest knihy u příležitosti zahájení Literárních Františkových Lázní v pátek 2. listopadu v Divadle Boženy Němcové. O psaní knih bude Milan Hloušek povídat i v Krásně, Nové Roli nebo Horním Slavkově.