Jdi na obsah Jdi na menu
 

queenie1.jpg

 Revivalová skupina Queenie předvedla v Kraslicích skvělou show.

KRASLICE - Skvělý rockový mejdan si v sobotu užili návštěvníci hudebního festivalu Rockové sady v Kraslicích. Příznivci tvrdších žánrů se mohli těšit na kapely Object, Dark Gamballe, Queenie - World Queen Tribute Band a další skvělé formace. A jak to na podobných koncertech bývá, pivo teklo proudem. O přísun pěnivého moku se letos postaral Kynšperský pivovar, který do Kraslic přivezl svého Zajíce.

„Koncert byl parádní. Náladu nám nepokazil ani liják, který se několikrát přihnal a kropil fanoušky, co stáli před pódiem. Když muzikanti viděli, jak lidé obětavě snášejí déšť, automaticky jim věnovali další přídavek,“ okomentoval festivalové dění návštěvník koncertu Milan Hloušek z Kraslic. Věrnost skalních příznivců Rockových sadů ocenil i organizátor festivalu Jan Zmrzlý, který v těchto dnech slaví 55. narozeniny. „Chtěl bych vám moc poděkovat, že jste přišli. Je to od vás skvělý dárek,“ zvolal do davu organizátor Zmrzlý.

Na hudební akci zavítalo přibližně pět set návštěvníků. Pohodová atmosféra neuvadla ani za deště a lidé se naplno bavili až do úplného konce.

  queenie2.jpg

 Na Rockových sadech teklo pivo proudem. Letos to byl Kynšperský zajíc.