Jdi na obsah Jdi na menu
 

 marta-kubisova1.jpg

 Marta Kubišová svým zpěvem rozdávala radost a dobrou náladu. 

KRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Příjemný letní večer okořeněný pěknou muzikou si užili v pátek návštěvníci statku Bernard v Královském Poříčí. Radost a pohodu jim přijela svými písněmi rozdávat legenda české kulturní scény Marta Kubišová. Vřelému publiku představila svůj úspěšný recitál ´S nebývalou ochotou´, který bývá na prknech jejího domovského Divadla Ungelt vždy beznadějně vyprodán. 
Kdo se těšil na známé hity, určitě neodešel zklamaný. Společně s Martou Kubišovou si lidé mohli zazpívat písně Modlitba pro Martu, Hej Jude, Dobrodružství s Bohem Panem nebo Magdalena. Během vystoupení zaznělo také několik novinek, které byly nahrány na Zlatou kolekci Marty Kubišové s názvem Vyznání. A došlo dokonce i na ukázku ze zbrusu nového komorního muzikálu Touha jménem Einodis.

Radost udělala zpěvačka i těm, co si přáli získat její autogram. Umělkyně se fanouškům ochotně podepisovala do přebalů cédéček nebo na vstupenky, které si lidé schovávali na památku. 

Marta Kubišová zavítala na Sokolovsko naposledy před zhruba dvěma lety. „Tím, že moje návštěvy v tomto regionu nejsou časté, tak pokaždé cítím, že jsem tu opravdu vítána,“ pověděla Marta Kubišová. 

 marta-kubisova2.jpg

 Po koncertě zpěvačka rozdávala fanouškům autogramy. Foto: Statek Bernard