Jdi na obsah Jdi na menu
 

ledecky1.jpg

Letní koncert se odehraje od 19 hodin. Foto: Koláž Statek Bernard

KRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Na výjimečný kulturní zážitek se mohou v závěru prázdnin těšit příznivci chytré a pohodové muziky. V pátek 26. srpna totiž na Statku Bernard v Královském Poříčí vystoupí populární zpěvák, kytarista a skladatel Janek Ledecký se svojí kapelou. Koncert v komorním prostředí slibuje nezaměnitelnou atmosféru letního večera, kdy pod širým nebem zazní oblíbené hitovky i romantické písně z repertoáru ostříleného muzikanta patřícího mezi stálice české hudební scény. Začátek je v 19 hodin.

„Vzpomínáte si na parádní vypalovačku Na ptáky jsme krátký nebo na zamilovanou skladbu Sliby se maj plnit o Vánocích? Já myslím, že zcela určitě. Vedle těchto chytlavých písní nás Janek Ledecký během svého koncertu potěší i další prověřenou klasikou a jistě nezapomene připojit ani písničky ze svého nejnovějšího alba Na konci duhy,“ uvedla Romana Vlková, organizátorka kulturních akcí na Statku Bernard.

Vystoupení hudebních legend a slavných českých umělců se postupem času staly nedílnou součástí letní sezóny na Statku Bernard. Naposledy do Královského Poříčí zavítal letos v červnu Michal Horáček v doprovodu s Ondřejem Rumlem, Lenkou Novou, Františkem Segradem a orchestrem sólistů. V předchozích letech zde koncertovali Vladimír Neckář, Lenka Filipová, František Nedvěd, Marta Kubišová, Aneta Langerová či kapela Spirituál kvintet.

Vstupenky na srpnový koncert Janka Ledeckého jsou k dostání v infocentru na Statku Bernard, které je otevřené od úterý do neděle v době od 10 do 18 hodin. Cena v předprodeji je 300 Kč, na místě pak 350 Kč. Bližší informace lze získat na telefonním čísle 608 434 490.